Hakkımızda

Değerli Misafirlerimiz, 30 yıldır Hac ve Umre Turizm sektörününde edindiğimiz tecrübe ve deneyimi ile sizler için yeni, genç ve dinamik bir kadro ile müşteri odaklı firmamız ile İnanç Turizmi sektöründe yerimizi aldık.

Hizmet etmekten büyük mutluluklar duyan kültürü, ilkeleri, samimiyeti esas alan hizmet anlayışı ile Mekke ve Medine’deki tecrübeli arkadaşlarımızla siz misafirlerimize yakın mesafeli lüks otelerde, Allah’ın misafirleri olarak gören hizmet anlayış ile hizmet etmek ve dualarınızı almayı amaçlayan kuruluşumuz yeni bir seyahat anlayışı ile hizmetinize talip bulunmaktayız.

Temel İlkelerimiz

Şirketimize tanınan kontenjan dahilinde, öncelikle Hacca ve Umreye gitmek isteyenlere imkan sağlamak.

Bu önemli ibadeti Teşkilat Prensiplerimizden taviz vermeden, Dil-Mezhep ve Irk ayrımı gözetmeksizin gerçekleştirmek.

Hac ve Umre ibadetlerini; eğitim, irşad ve hizmet ekseninde yürütmek, Haccın heyecanını kendilerine yaşatmak.

Belki de ömründe bir defa Hacca gitme imkanı bulan vatandaşlarımıza; hak ettikleri hizmeti, imkanlar ölçüsünde en iyi şekilde sunmak.

Misyonumuz

Habib Kağan Turizm olarak İnanç Turizmi sektöründe, Hac ve Umre gibi kutsal ibadetlerin, Ehli Sünnet hassasiyetlerini ve Hak’kın rızasını göz önünde bulundurarak çok kıymetli hoca efendiler nezaretinde, eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlamak için azami gayret içerisindedir. Bunu yaparken müşterilerinin beklentilerini, rahatlığını ve memnuniyetini de önemseyen bir anlayışa sahiptir.
Habib Kağan Turizm ailesi gerek Hac ve Umre’ ye, gerekse İslami Tatil Otelleri ve Kültür Turlarına bu duygu ve düşüncelerini taşımak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Habib Kağan Turizm yenilikçi, ilkeli, sorumlu, hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla 2023’te sektörün öncü inanç turizmi firmalarından birisi olmak için gayret etmektedir.